Jak najlepiej skorzystać z serwisu Świat Opinii – najważniejsze wskazówki

Otrzymuj zaproszenia do wypełniania ankiet, których tematyka Cię interesuje

Otrzymuj zaproszenia do wypełniania ankiet, których tematyka Cię interesuje

Podczas rejestracji poprosimy Cię o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań dotyczących np. Twojego wieku, płci oraz okolicy, w której mieszkasz. Dzięki temu będziemy mogli wysyłać Ci zaproszenia do wypełniania ankiet, których tematyka Cię interesuje.

Niektóre pytania będą się powtarzać na początku wypełnianych przez Ciebie ankiet internetowych. Wynika to z tego, że Świat Opinii nie przekazuje Twoich danych osobowych swoim klientom. Dlatego może się zdarzyć, że tego typu pytania będą się powtarzać. Dzięki temu upewniamy się również, że dane, które podajesz podczas wypełniania ankiet internetowych, są aktualne. Dlatego dziękujemy za cierpliwość podczas udzielania odpowiedzi na te pytania.


Zwiększ swoje szanse wypełnienia większej liczby ankiet

Zwiększ swoje szanse wypełnienia większej liczby ankiet

Tematyka naszych ankiet internetowych zależy od pytań, jakie przesyłają nam nasi klienci, i mogą się zmieniać co tydzień, a czasem nawet codziennie. Badania ankietowe często skierowane są do bardzo konkretnej grupy osób, np.: użytkowników danego produktu, osób w określonej grupie wiekowej lub mieszkających w określonym regionie.

Dlatego ważne jest dla nas otrzymanie jak najdokładniejszych informacji na Twój temat podczas ankiety rejestracyjnej, jak również aktualizowanie Twoich danych. Zalecamy aktualizowanie danych na koncie co 6 miesięcy lub po wprowadzeniu znaczących zmian w Twoim gospodarstwie domowym.

Wypełniaj ankiety internetowe, gdziekolwiek jesteś

Wypełniaj ankiety internetowe, gdziekolwiek jesteś

Przyszłość jest mobilna. Świat Opinii umożliwia Ci wypełnianie ankiet na urządzeniach mobilnych, takich jak tablet, telefon czy laptop, i w dowolnym miejscu. Wyobraź sobie, że siedzisz w pociągu do pracy i zarabiasz pieniądze, wypełniając nasze ankiety, jeszcze zanim dotrzesz do biura!

Nieustannie pracujemy z klientami przeprowadzającymi badania ankietowe, żeby zachęcić ich do tworzenia ankiet internetowych, które można wypełniać na komputerze stacjonarnym, iPhonie, iPadzie lub urządzeniu na Androidzie, nie rezygnując z wygody i funkcjonalności. Coraz więcej ankiet spełnia to założenie, a wkrótce będzie tak ze wszystkimi badaniami. Do tego czasu nasz program będzie rozpoznawał urządzenie mobilne, dzięki czemu będziesz otrzymywać zaproszenia do ankiet zoptymalizowanych pod kątem Twojego telefonu lub tabletu.

Twoje dane są bezpieczne

Rozumiemy, że powierzając nam informacje o sobie podczas wypełniania ankiet, możesz zastanawiać się nad tym, czy są one bezpieczne. Zapewniamy, że zawsze przestrzegamy trzech podstawowych zasad:
1. Informacje przekazane SSI i Światowi Opinii są objęte klauzulą poufności.
2. Wszystkie informacje i dane uzyskane podczas badań i ankiet internetowych są wykorzystywane wyłącznie do celów badawczych.
3. Nie będziemy reklamować, promować ani usiłować sprzedawać żadnych produktów ani usług.

Żeby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Stworzyliśmy również krótki dział z Najczęściej zadawanymi pytaniami. Jeśli wciąż masz pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie z Najczęściej zadawanymi pytaniami.