Wystarczą trzy proste czynności, żeby do nas dołączyć i zacząć zmieniać świat

Zostań członkiem już dzisiaj!

Lub wprowadź swoje dane tutaj
Wybierz płeć
Potwierdzam przeczytanie, zrozumienie i akceptację Polityki prywatności oraz Zasad i warunków. Rozumiem, że aby móc czerpać korzyści z usługi, będę otrzymywać wiadomości e-mail dotyczące odpowiednich ankiet i zawierające aktualności związane z członkostwem.
Zezwalam na zbieranie, wykorzystywanie i udostępnianie moich danych profilowych dla celów badań rynku. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie.

Żeby zacząć dzielić się swoimi opiniami w płatnych ankietach internetowych i przyczynić się do doskonalenia produktów i usług, wykonaj te proste czynności:

1
Zarejestruj się

Wypełnij prosty formularz znajdujący się powyżej i kliknij przycisk Zarejestruj się teraz. Bułka z masłem i zupełnie BEZPŁATNIE!

2
Potwierdź

Na podany przez Ciebie adres e-mail prześlemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknij przycisk Aktywuj swoje konto i udziel odpowiedzi na kilka pytań, żeby potwierdzić rejestrację.

3
Podziel się swoimi opiniami!

Gratulujemy, Twoje konto zostało utworzone! Już teraz zacznij wypełniać ankiety i zdobywać nagrody.

W jaki sposób komunikujemy się z Tobą?

Świat Opinii chce, żeby użytkownicy serwisu czuli się częścią społeczności. Koniec końców tworzysz grupę ludzi o podobnym światopoglądzie, którzy chcą się angażować i dzielić swoimi opiniami. W związku z tym, że jesteśmy społecznością, będziemy się z Tobą również komunikować. Na podany adres e-mail będziesz otrzymywać zaproszenia do konkretnych ankiet internetowych. Możesz również wypełniać płatne ankiety po zalogowaniu się na stronie.

Wciąż dodajemy nowe ankiety dotyczące ciekawych tematów i dające Ci możliwość zdobycia fantastycznych nagród.

Będziesz od nas otrzymywać też inne wiadomości, np. po rejestracji otrzymasz powitalnego e-maila, w którym znajdziesz informacje na temat swojego konta oraz przydatne wskazówki.

Co mogę zyskać?

Za wypełnienie ankiet internetowych będziesz otrzymywać punkty, które możesz wymieniać na fantastyczne nagrody, np. kupony Twoich ulubionych marek, które możesz zrealizować w internecie. Pamiętaj, że Świat Opinii dąży również do zmiany świata na lepsze. To oznacza, że Twoje opinie wyrażone w ankietach internetowych wpływają na tworzone produkty ORAZ że za każdą wypełnioną ankietę Świat Opinii przekaże darowiznę wybranej przez Ciebie fundacji charytatywnej. Więcej na temat inicjatyw wspieranych przez Świat Opinii za pośrednictwem ankiet internetowych możesz dowiedzieć się tutaj. A po wypełnieniu każdej ankiety możesz wybrać fundację charytatywną, której Świat Opinii przekaże darowiznę w Twoim imieniu.