Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

Prześlij pytanie

Najczęściej zadawane pytania

Staraliśmy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania. Wystarczy kliknąć dowolne pytanie, aby zobaczyć odpowiedź.

Pytania dotyczące ŚwiatOpinii

To bardzo proste. Wystarczy podać swoje dane na naszej stronie rejestracyjnej, po czym prześlemy Ci link do formularza aplikacji, co pozwoli potwierdzić członkostwo.
Niestety członkostwo w tej społeczności internetowej przewidziane jest wyłącznie dla mieszkańców Polski.
Nie ma żadnych opłat związanych z przystąpieniem do naszej społeczności. Można także w każdej chwili zrezygnować z członkostwa. Trzeba natomiast posiadać adres e-mailowy, na który przychodzić będą powiadomienia o możliwości uczestniczenia w ankietach oraz dostęp do Internetu, potrzebny do ich wypełniania.

Pytania dotyczące badań

Przedsiębiorstwa, rządy, instytucje publiczne czy inne organizacje są zainteresowane poglądami i postawami osób korzystających z ich produktów lub usług. Im więcej wiedzą o tym, co myślą ich obecni i potencjalni klienci, obywatele oraz konsumenci, tym łatwiej im poprawiać i zmieniać to, co oferują.

Zaproszenia takie wysyłamy regularnie, lecz nie jesteśmy zadeklarować, w stanie kto i kiedy je otrzyma, ponieważ nasze ankiety są indywidualnie opracowywane i oparte o cele badawcze klienta. Ponieważ w zależności od Twojego profilu będziemy Cię zapraszać do wzięcia udziału w ankiecie częściej lub rzadziej niż raz w miesiącu, prosimy, aby profil ten był jak najbardziej aktualny.

Niekiedy oprogramowanie typu firewall uniemożliwia odbieranie wiadomości e-mail będących zaproszeniem do badań rynkowych (zobacz: często zadawane pytanie „Dlaczego rzadko otrzymuję zaproszenia do ankiet?")

Ankiety różnią się liczbą pytań i choć staramy się, aby nie były zbyt długie, muszą one dać sensowne wyniki. Zwykle uczestniczenie w ankiecie nie trwa dłużej niż 10 do 15 minut.
Niestety nie ma innej możliwości uczestniczenia w ankietach niż poprzez Internet.

Pytania dotyczące prywatności

Nie. Nie odsprzedajemy, ani nie odstępujemy danych kontaktowych naszych członków, a poprzez naszą stronę nie prowadzimy kampanii reklamowych. Nigdy nie będziemy próbować sprzedawać Ci żadnych produktów czy usług, natomiast firmy korzystające z naszej pomocy nie mają bezpośredniego wglądu do przechowywanych przez nas danych.
W dolnej części większości stron Świata Opinii - w tym także i na tej - znajduje się link do naszej "Polityki prywatności" . Informacje dotyczące prywatności znajdują się w sekcji informacji kontaktowych.
Potrzebne są nam one do tego, aby: wysyłać Ci zaproszenia do odpowiednich ankiet, lepiej interpretować wyniki badań rynkowych oraz kontaktować się z Tobą w sprawach związanych z członkostwem w panelu i uczestniczeniem w ankietach. Więcej informacji można znaleźć w naszej „Polityce prywatności".
Możliwe, że inna osoba prosząc o przyjęcie do grona członków Świata Opinii przypadkowo wprowadziła Twój adres e-mailowy - albo że posłużyła się nim bez Twojej zgody. Jeśli nie chcesz przystąpić, po prostu zignoruj tę wiadomość i otrzymane później przypomnienie, wówczas Twoje dane nie zostaną wprowadzone do listy członków i nie będziemy się więcej z Tobą kontaktować. Jeśli nadal będziesz jednak otrzymywać od nas e-maile, prosimy o kontakt z działem pomocy, do którego link znajduje się każdym e-mailu.

Pytania dotyczące organizacji Amerykański Czerwony Krzyż

Każdego miesiąca przekazujemy 10 000 USD na organizację Amerykański Czerwony Krzyż w podziękowaniu za czas poświęcony na podzielenie się opiniami.

Wystarczy, że będzie Pan/Pani nadal brać udział w ankietach.

Dzieląc się opinią, pomaga Pan/Pani ludziom dotkniętym kryzysami mającymi miejsce na całym świecie.
Nie. Ta dotacja nie ma związku z nagrodami z ankiet i nie wpływa na saldo punktów.

Nie jest to dotacja wykonywana w Pana/Pani imieniu, więc nie podlega odliczeniu podatkowemu.

Pytania dotyczące nagrody

Zamówienia fizycznych voucherów są realizowane w ciągu 10 dni roboczych. Zwykle e-kupon jest dostarczany za pośrednictwem poczty elektronicznej w ciągu 48 godzin, jednak proszę poczekać do 10 dni roboczych na jego otrzymanie. Prosimy sprawdzić swój filtr spamu i listę bezpiecznych adresów. Jeśli w podanych powyżej przedziałach czasowych nie otrzymasz voucherów, prosimy o kliknięcie na link znajdujący się na dole tej strony i wpisanie zapytania w formularzu kontaktowym. Pracownicy naszego działu pomocy skontaktują się z Tobą w tej sprawie.
Oferujemy bony upominkowe w naszym sklepie internetowym znanych marek, np. empik.com, Zalando