Ankiety to prosta sprawa – to Ty jesteś specjalistą!

Które z wymienionych urządzeń posiadasz? (zaznacz wszystkie urządzenia wykorzystywane w gospodarstwie domowym)

Tego typu pytanie jest w ankiecie niezbędne, ponieważ umożliwia nam ustalenie, jakie urządzenie jest najbardziej popularne i ile takich urządzeń mają użytkownicy. Taka informacja jest przydatna dla naszych klientów chcących dowiedzieć się, jakie urządzenia są najpopularniejsze wśród użytkowników. Może również pomóc w ustaleniu, jak użytkownicy korzystają sieci. To może pomóc w stworzeniu nowej technologii, zoptymalizowaniu treści pod kątem urządzeń mobilnych lub zaprojektowaniu nowych odjazdowych akcesoriów.

Ile razy dziennie średnio sprawdzasz pocztę elektroniczną?

To pytanie może wydać się bardzo proste, ale rozwój technologii sprawia, że coraz częściej korzystamy z poczty elektronicznej i aplikacji na urządzeniach mobilnych. Według niedawno przeprowadzonych badań pierwszą rzeczą, jaką robi większość dorosłych Polaków zaraz po przebudzeniu, jest sprawdzenie poczty elektronicznej na telefonie. Tak więc to pytanie nie tylko pozwala określić zachowania ludzi w różnych grupach wiekowych, lecz także jest źródłem przydatnych informacji dla firm, które chcą się reklamować w wyszukiwarkach, rozsyłać oferty specjalne w e-mailach, udoskonalić funkcjonalność strony lub zwiększyć zakres działania.

Ile masz dzieci?

Nasze ankiety często zawierają tego typu pytania, ponieważ dzięki nim możemy określić, w jaki sposób spędzasz czas wolny, jakie miejsca odwiedzasz i gdzie robisz zakupy. To jest krótkie i proste pytanie ankietowe, które nie ujawnia żadnych Twoich danych osobowych, ale umożliwia nam dopasowanie ankiet do Twoich zainteresowań. Wśród odpowiedzi będzie również możliwość zaznaczenia, że nie ma się dzieci.