Dowiedz się wszystkiego o serwisie Świat Opinii

Świat Opinii to globalna społeczność

Świat Opinii to globalna społeczność

Jako członek serwisu Świat Opinii jesteś częścią społeczności wypełniającej ankiety internetowe i działającej w Polsce oraz na całym świecie. Ankiety przeprowadzane w Europie i na świecie są podobne do siebie i może się zdarzyć, że ludzie z różnych krajów wypełniają takie same płatne ankiety internetowe.

Właścicielem Świata Opinii jest SSI

Właścicielem Świata Opinii jest SSI

Internetowe panele do prowadzenia badań rynkowych są własnością Survey Sampling International, LLC. Od 30 lat zajmujemy się zbieraniem informacji od ludzi takich jak Ty – ludzi, którzy chcą się dzielić swoimi opiniami, wypełniając płatne ankiety internetowe, żeby udoskonalać produkty i usługi. Współpracujemy z firmami zajmującymi się badaniami rynku, przeprowadzając ankiety internetowe na całym świecie zarówno dla dużych marek, jak i tych mniej znanych. Współpracujemy również bezpośrednio z producentami artykułów codziennego użytku oraz usług, z których korzystamy na co dzień.

Dołącz do nas i wyraź swoją opinię

Dołącz do nas i wyraź swoją opinię

Dołącz do społeczności Świata Opinii i podziel się swoimi opiniami w naszych ankietach internetowych, bez względu na to, gdzie jesteś! Jest to sytuacja, w której wszyscy wygrywają – wypełniając ankiety internetowe, pomagasz firmom tworzyć produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, jednocześnie zdobywając nagrody. A Świat Opinii przekazuje w Twoim imieniu darowiznę na rzecz wskazanej przez Ciebie fundacji charytatywnej .