Świat Opinii– zmieniamy świat na lepsze

Kiedy wypełniasz nasze ankiety, zyskujesz nie tylko Ty. Serwis Świat Opinii jest wyjątkowy, ponieważ za każdą wypełnioną ankietę przekazuje darowiznę na rzecz fundacji charytatywnej. Nic Cię to nie kosztuje – możesz zdecydować, która fundacja charytatywna otrzyma od nas darowiznę, a my przekażemy ją w Twoim imieniu. Zdobywanie nagród i zmiana świata na lepsze nigdy nie było prostsze.

Świat Opinii współpracuje z trzema fundacjami charytatywnymi:CONCERN Worldwide, World Land Trust (WLT) i World Animal Protection (WAP). Działalność każdej z nich jest zależna od darowizn. Dlatego Świat Opinii przekaże w Twoim imieniu darowiznę wskazanej przez Ciebie fundacji za każdą wypełnioną płatną ankietę. Gdy ukończysz ankietę internetową, poprosimy Cię o wskazanie fundacji, której mamy przekazać darowiznę. Poniżej znajdują się informacje na temat wszystkich fundacji.

CONCERN Worldwide

CONCERN Worldwide

CONCERN Worldwide to fundacja, której celem jest świat wolny od biedy. Pomaga ona najbiedniejszym na świecie w walce z głodem oraz w zmianie stylu życia, wspierając społeczności w kryzysie i oferując praktyczne rozwiązania, które zmieniają świat na lepsze. Fundacja CONCERN organizuje programy edukacyjne, niesie pomoc podczas klęsk żywiołowych, zapewnia żywność i lekarstwa, żeby zmniejszyć niedożywienie i ryzyko przenoszenia chorób, a także wspiera społeczności, pomagając im się usamodzielnić i zbudować lepszą przyszłość.

Więcej informacji na temat działalności, jaką prowadzi fundacja CONCERN, znajdziesz na stronie https://www.concern.net/

World Land Trust

World Land Trust

World Land Trust (WLT) to międzynarodowa fundacja charytatywna, która walczy o ochronę i zachowanie zagrożonych gatunków na całym świecie. Jej misją jest tworzenie rezerwatów, ochrona bioróżnorodności i zarządzanie naturalnymi ekosystemami – wszystko po to, żeby chronić zagrożone gatunki. WLT nawiązuje również współpracę z lokalnymi społecznościami i podnosi świadomość na temat wagi ochrony naszego dziedzictwa naturalnego za pośrednictwem programów edukacyjnych na całym świecie.

Dowiedz się więcej na temat fundacji The World Land Trust oraz jej działalności: http://www.worldlandtrust.org/